Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 18-19/11/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΣΠΑΡΤΟΥ   ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ   18-11-2017  ΩΡΑ  15:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ    ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΤΟΛΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΚΑΡΑΠΠΑΠΑ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ   ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΜΠΟΥΚΑΣ   ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ  ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΛΟΥΤΡΟΥ  ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΚΑΛΥΒΙΩΝ   ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ   ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ    ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ –ΜΠΑΚΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ   ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΦΥΤΕΙΩΝ   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΑΪΝΑΣ - ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΑΣΗΜΑΚΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ  ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ, - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΡΙΓΑΝΗΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ  ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΛΑΣΚΟΥ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr