Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 20-21/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΣΠΑΡΤΟΥ    ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ    ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΟ ΚΑΝΗΛΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ   20-1-2018   ΩΡΑ  15:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΟΝΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΤΥΛΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ    ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ    ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΣΠΑΡΤΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΕΤΟΥ   ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. - ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

 ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΑΜΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  12:15

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.- ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  15:00

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΚΑΡΑΠΠΑΠΑ    ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΛΙΟΝΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ   ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΛΗΣ Ι. – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΟΛΗΣ - ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΪΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ   ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ  ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ   ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΜΠΟΥΚΑΣ   ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr