Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 24-25/2/2018

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-2-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-2-2018  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-2-2018  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ   24-2-2018   ΩΡΑ  15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ   ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ    ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ    ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-2-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-2-2018  ΩΡΑ  15:00

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ     ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΟΧΘΙΩΝ    ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΟΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ - ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ   ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ –ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ   ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΑΣΠΙΤΗ

ΜΥΤΙΚΑ    ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr