Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 17-18/3/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ   17-3-2018 ΩΡΑ 16:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ   ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΓΟΥΛΑΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ    ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ  ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΣΑΒΑΣ

ΣΠΑΡΤΟΥ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΑΕΤΟΥ    ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΖΑΝΑΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ   ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ - ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-3-2018 ΩΡΑ 16:00

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ    ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:  ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΣΑΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ    ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΕΜΙΛΕΩΝ   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr