Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 5-6/5/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 09:00 (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 2  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIOR’S)

ΤΣΑΜΗ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΓΡΙΝΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΛΟΥΤΡΟΥ  ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 12:00 (PROJUNIOR’S)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 12:15 (PROJUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 12:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (JUNIOR’S)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR’S)

KICKOFF  ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIOR’S)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ  ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΤΣΟΥΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 11:15 (JUNIOR’S)

KICKOFF    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΪΝΑΣ - ΛΑΪΝΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 15:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 17:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr