Ορισμός διαιτητών - ιατρών 2-3/6/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-6-2018 ΩΡΑ 09:30 (JUNIOR’S)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-6-2018 ΩΡΑ 09:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-6-2018 ΩΡΑ 10:45 (PROJUNIOR’S)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-6-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIOR’S)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-6-2018 ΩΡΑ 18:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-6-2018 ΩΡΑ 18:30 (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-6-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR’S)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-6-2018 ΩΡΑ 11:00 (PROJUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 2    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-6-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-6-2018 ΩΡΑ 11:15 (JUNIOR’S)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-6-2018 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIOR’S)

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-6-2018 ΩΡΑ 18:00 (ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ)

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-6-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIOR’S)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-6-2018 ΩΡΑ 19:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ   ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr