Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 8-9/12/2018

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8-12-2018 ΩΡΑ 09:30 (Κ14)

ΕΜΙΛΕΩΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΤΣΩΝΗ - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8-12-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ14)

ΛΥΓΙΑΣ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ –ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ    ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8-12-2018 ΩΡΑ 11:15 (Κ14)

ΕΜΙΛΕΩΝ    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8-12-2018 ΩΡΑ 11:45 (Κ14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ. – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ. - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8-12-2018 ΩΡΑ 15:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ    ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ    ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΡΙΓΑΝΗΣ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ    ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018 ΩΡΑ 15:00

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ    ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΓΟΥΡΙΑΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ    ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ    ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ    ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ   ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ   ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ. - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΜΠΟΥΚΑΣ   ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr