Ορισμός διαιτητών - ιατρών - παρατηρητών 15-16/12/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ16)

ΛΥΓΙΑΣ   ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΩΡΑ 11:00 (Κ16)

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΠΑΚΑΣ - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ. - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΩΡΑ 15:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΓΑBΡΟΛΙΜΝΗΣ   ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:  ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΒΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ    ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΑΣΤΡΟΥ   ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΜΠΑΘΑ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΗΙΔΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΦΥΤΕΙΩΝ   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 ΩΡΑ 15:00

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ    ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΒΑΛΟΥΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ   ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ- ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ  ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ   ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ    ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΡΙΓΑΝΗΣ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ   ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr