Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 23-24/2/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΚΑΤΟΧΗΣ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ    ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΤΣΟΥΝΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 ΩΡΑ 15:00

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ   ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΓΟΥΡΙΑΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΕΥΝΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ   ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ   ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ Μ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24-2-2019 ΩΡΑ 11:00

ΚΑΛΥΒΙΩΝ   ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24-2-2019 ΩΡΑ 15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ  ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΜΥΤΙΚΑ   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΡΑΠΤΗ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ   ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ Β. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ  ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

     

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr