Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 16-17/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ    ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ - ΚΑΜΠΕΡ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΛΥΓΙΑΣ    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2018

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 15:00

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΕΜΙΛΕΟΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ    ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 18:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΕΜΙΛΕΩΝ    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΤΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΩΡΑ 15:00

ΛΥΓΙΑΣ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ. - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΤΛΙΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ    ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ   ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ   ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ   ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ –ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ   ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr