Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 14-15/2/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  14-2-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΛΠΙΔΩΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ - ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ - ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 11/2/2015


ΤΕΤΑΡΤΗ  11-2-2015  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ - ΖΥΓΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΙΑΣΟΥ

Τσάσσης στο ντέρμπι Ναυπακτιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-2-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΕΡΒΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 31-1/1-2-2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  31-1-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΛΠΙΔΩΝ       ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  31-1-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 17-18/1/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  17-1-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

 ΣΑΒΒΑΤΟ  17-1-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΕΛΠΙΔΩΝ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Οι διαιτητές της προημιτελικής φάσης του κυπέλλου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  14-1-2015  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΣΙΑΣΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΩΤΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

 

 

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr