Στυλιαράς – Καλύβας και Κωνσταντάρας στο ντέρμπυ της παραμονής


ΤΡΙΤΗ  14-4-2015  ΩΡΑ  17:00

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  15-4-2015  ΩΡΑ  15:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17-4-2015  ΩΡΑ  17:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ

 

Ματσούκας στο Μεσολόγγι.. Παναγιωτόπουλος Β. στο Νεοχώρι


ΜΕΓ. ΤΕΤΑΡΤΗ  8-4-2015  ΩΡΑ  09:45  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΜΕΓ. ΤΕΤΑΡΤΗ  8-4-2015  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 4-5/4/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  4-4-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-4-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΓΟΥΛΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ο Διώτης σφυρίζει το Άρης Αιτωλικού – Δόξα Καινουρίου

 

PLAY-OUT  ΤΕΤΑΡΤΗ  1-4-2015  ΩΡΑ  17:00

ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΔΙΩΤΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 28-29/3/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΜΠΟΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΚΙΤΣΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

Ορισμός αγώνων 28-29/3/2015

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr