Ορισμός αγώνων 28-29/3/2015

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 21-22/3/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  21-3-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ                    

ΣΑΒΒΑΤΟ  21-3-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Οι διαιτητές των αγώνων PLAY-OFF και PLAY-OUT της Α κατηγορίας


 

ΣΑΒΒΑΤΟ  21-3-2015  ΩΡΑ  15:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΟΡΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΦΟΥΣΕΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ    ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΙΑΣΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  22-3-2015  ΩΡΑ  15:00

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΝΙΚΑΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

 

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 14-15/3/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  14-3-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ - ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-3-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ  ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 7-8/3/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  7-3-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 28/2-1/3/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  28-2-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-2-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΘΕΡΜΟΥ     ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr