Οι διαιτητές της 4ης φάσης του κυπέλλου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  9-12-2015  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΘΕΡΜΟΥ    Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΣΤΑΚΟΥ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΙΣΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

 

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών την 5-6/12/2015

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  5-12-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  5-12-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 28-29/11/2015

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-11-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-11-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 21-22/11/2015

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  21-11-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  21-11-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ - ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 14-15/11/2015

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-11-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΙΩΑΝΝΟΥ

Οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  11-11-2015  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

     

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr