Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 9-10/5/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  9-5-2015  ΩΡΑ  10:00  (JUNIOR’S)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΝΕΒΛΗΘΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  9-5-2015  10:00  (PROJUNIOR’S)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΕΒΛΗΘΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  9-5-2015  11:15  (JUNIOR’S)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΕΒΛΗΘΗ

Πουλημάς στην Άρτα.. Μακρυπόδης στο Ευπάλιο


Ορίστηκαν το μεσημέρι της Τετάρτης 6/5 στα γραφεία της ΕΠΟ οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 1η αγωνιστικής των play-off  των Πρωταθλητριών ομάδων των ΕΠΣ.

Για τον 8ο όμιλο του συμμετέχει η πρωταθλήτρια ομάδα του νομού μας ΑΕ Μεσολογγίου μαζί με τους πρωταθλητές από την Φωκίδα (Απόλλων Ευπαλίου), Άρτας (Σκουφάς Κομποτίου) και Λευκάδας – Πρέβεζας (ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου) ορίστηκαν οι παρακάτω διαιτητές:

Ματσούκας στην Αμφιλοχιά.. Παναγιωτόπουλος Β. στο Μεσολόγγι


ΤΕΤΑΡΤΗ  6-5-2015  ΩΡΑ  17:00

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΛΑΪΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΚΑΨΑΛΗΣ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 2-3/5/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  2-5-2015  ΩΡΑ  17:00  (JUNIOR’S)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  2-5-2015  ΩΡΑ  17:00

ΚΑΛΥΒΙΩΝ     ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΡΑΠΤΗ

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 29/4/2015


ΤΕΤΑΡΤΗ  29-4-2015  ΩΡΑ  17:00

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΑΪΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΚΑΠΝΙΣΗ

ΒΑΣ. ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΒΛΑΧΟΣ - ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΙΩΑΝΝΟΥ

 

 

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 25-26/4/2015


ΣΑΒΒΑΤΟ  25-4-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  25-4-2015  ΩΡΑ  12:15    (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΙΩΑΝΝΟΥ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr