Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 26-27/5/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 18-20/5/2018

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-5-2018 ΩΡΑ 18:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ   ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-5-2018 ΩΡΑ 20:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2           

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 12-13/5/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 2    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΛΑΪΝΑ - ΛΑΪΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 5-6/5/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 09:00 (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 2  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 28-29/4/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIOR’S)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - ιατρών - παρατηρητών 21-22/4/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 10:30 (PROJUNIOR’S)

ΕΜΙΛΕΩΝ 2    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr