Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 18-19/3/2017

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΕΤΟΥ   ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΟΥΛΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2017  ΩΡΑ  15:30

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΣΙΊΚΑΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΟΥΛΙΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 11-12/3/2017

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ  ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ    Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΓΙΑΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ    ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΠΟΥΛΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. - ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  15:30

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ    ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ - ΑΓΓΕΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΗ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 4-5/3/2017

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ - ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΟΥΡΗΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  12:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  15:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 25-26/2/2017

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  25-2-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  25-2-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ     ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  25-2-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  25-2-2017  ΩΡΑ  12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  25-2-2017  ΩΡΑ  15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΛΥΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:  ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΚΑΡΕΤΣΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

Κέκελος – Χουλιάρας και Κουτρομάνος στο Ναυπακτιακός – ΑΕΜ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-2-2017  ΩΡΑ  15:00

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (από το 8ο’)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:    ΚΕΚΕΛΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:   ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΦΟΥΣΕΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

 

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 18-19/2/2017

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-2-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-2-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΗΣ:  ΓΟΥΛΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΗΣ   ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-2-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΕΤΟΥ     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:    ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-2-2017  ΩΡΑ  12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΡΑΠΤΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-2-2017  ΩΡΑ  14:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΠΟΤΙΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-2-2017  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ     ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:  ΓΙΩΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:   ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΧΡΕΛΙΑΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr