Στο παιχνίδι κυπέλλου ΑΕΚ – Λαμία ο Δημήτρης Στυλιαράς

Τον πολύ σημαντικό αγώνα ανάμεσα στην ΑΕΚ και την ΛΑΜΙΑ που θα διεξαχθεί στο Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ  της Ριζούπολης (20:30) ορίστηκε να διευθύνει ο Αιτωλοακαρνάνας ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος.

Όπως ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ συνεργάτες του θα είναι ο Κων/νος Ποντίκης (ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ) και ο Ιωάννης Κοντιζάς (ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ) με 4ο διαιτητή τον Νικόλαο Μακρυπόδη (ΕΠΣ ΑΧΑΙΑΣ) και παρατηρητή διαιτησίας τον Μιχαήλ Καλαθενό (ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 16-17/9/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ   16-9-2017  ΩΡΑ  17:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ    ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΤΟΜΑΡΑΣ

Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

Δ. Στυλιαράς ο ''άρχοντας'' του φετινού Super Cup

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  13-9-2017  ΩΡΑ  18:00  (SUPER CUP)

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

4ος  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Οι διαιτητές των αγώνων κυπέλλου το Σαββατοκύριακο 9-10/9

ΣΑΒΒΑΤΟ   9-9-2017  ΩΡΑ  16:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ    ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΡΙΓΑΝΗΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ - ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΑΜΠΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ   ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. - ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

Ορισμός διαιτητών - ιατρών 7/6/2017

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  7-6-2017  ΩΡΑ  19:00  (JUNIOR’S)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΥΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ    

 

Γκιάφης στην Αμφιλοχία / Λιόνας στου Καραππαπά

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  27-5-2017  ΩΡΑ  09:30  (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΟΥΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  27-5-2017 ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIOR’S)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ   ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ - ΚΟΛΟΚΟΤΣΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  27-5-2017 ΩΡΑ  11:30  (PROJUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ    ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΜΗΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  27-5-2017 ΩΡΑ  11:30  (JUNIOR’S)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr