Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 3-4/12/2016

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  3-12-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΡΑΠΤΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  3-12-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Α. - ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  3-12-2016  ΩΡΑ  15:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 26-27/11/2016

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  26-11-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΣΑΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ    ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΤΣΟΥΝΗ

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  26-11-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

ΘΕΡΜΟΥ    ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΜΠΟΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  26-11-2016  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:   ΔΑΝΙΑΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΚΑΨΑΛΗΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:  ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΛΑΣΠΙΤΗ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 19-20/11/2016

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-11-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-11-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-11-2016  ΩΡΑ  12:15  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-11-2016  ΩΡΑ  15:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 16/11/2016

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 16-11-2016 ΩΡΑ 14:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΑΣΤΑΚΟΥ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16-11-2016 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ    ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ   ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

 

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 12-13/11/2016

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ  ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΜΠΟΤΙΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΛΑΖΟΥΡΑΣ - ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΠΑΟΔΟΞΑΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΘΕΡΜΟΥ   Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016 ΩΡΑ 15:00

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

Οι διαιτητές των αγώνων της 3ης φάσης του κυπέλλου 16-17

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 9-11-2016 ΩΡΑ 14:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΧΕΛΩΟΣΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΑΜΠΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΟΜΗΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣΛΟΥΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:   ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΛΑΜΠΟΥ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΜΠΟΝΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 9-11-2016 ΩΡΑ 17:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΙΩΑΝΝΟΥ

 

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr