Ορισμός αγώνων Σαββατοκύριακο 4-5/11/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΚΑΛΥΒΙΩΝ   ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ    ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ     ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ   4-11-2017  ΩΡΑ  15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΙΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ   ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΣΠΑΡΤΟΥ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ    ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ    ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ    ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ   4-11-2017  ΩΡΑ  18:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  5-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  5-11-2017  ΩΡΑ  11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  5-11-2017  ΩΡΑ  15:00

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ    ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ– ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ    ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ   ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ   ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ   ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr