Τα παιχνίδι του Σαββατοκύριακου 24-25/10

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ  ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΕΤΟΥ   ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ     ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ  ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ - ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ        

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  18:30

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ      

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015  ΩΡΑ  11:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ    ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ   ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΥ   ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015  ΩΡΑ  15:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

Β.ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ  ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΕΤΟΥ   ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ    ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ    ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ      ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

 

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr