Ορισμός αγώνων 7-11/11/2015

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-11-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-11-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ     ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-11-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΕΤΟΥ      ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ      ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-11-2015  ΩΡΑ  12:15  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-11-2015  ΩΡΑ  15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΘΕΡΜΟΥ      ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ    ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ    ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ    ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ  ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-11-2015  ΩΡΑ  18:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-11-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-11-2015  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ      ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ     ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ –ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Β.ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΟΧΘΙΩΝ     ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ     ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ    ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ     ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ    ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  11-11-2015  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ      ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ         ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ       ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ– ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

 

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr