Ορισμός αγώνων 16-20/12/2015

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  16-12-2015  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ  16-12-2015  ΩΡΑ  15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-12-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-12-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-12-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ   ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-12-2015  ΩΡΑ  12:15  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕΤΟΥ    ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-12-2015  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ    ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ      ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ      ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ      ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ      ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΜΥΤΙΚΑ      ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ    ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-12-2015  ΩΡΑ  10:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ      ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-12-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΣΤΑΚΟΥ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-12-2015  ΩΡΑ  11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-12-2015  ΩΡΑ  11:00

ΑΕΤΟΥ    ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ    ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-12-2015  ΩΡΑ  12:15

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ      ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-12-2015  ΩΡΑ  15:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ   ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ   ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ   ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΑΕΤΟΥ      ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

 

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr