Οι αγώνες για το Σαββατοκύριακο 30-31/1

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  30-1-2016  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΑΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  30-1-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ     ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ    ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  30-1-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ       ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  30-1-2016  ΩΡΑ  12:15  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ    ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  30-1-2016  ΩΡΑ  15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΘΕΡΜΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ     ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ    ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΜΑΣΤΡΟΥ    ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ    ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  30-1-2016  ΩΡΑ  18:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  31-1-2016  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  31-1-2016  ΩΡΑ  12:00

Β.ΔΑΚ  ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  31-1-2016  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ    ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ    ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ    ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕΤΟΥ   ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ     ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

 

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr