Προηγήθηκε αλλά δεν τα κατάφερε η Αναγέννηση στο Θέρμο

Δυσκολεύτηκε ο Απόλλων Θέρμου απέναντι στην Αναγέννηση Μεσολογγίου. Ο Απόλλωνας αν και έμεινε πίσω στο σκορ έκανε την ανατροπή κερδίζοντας με 2-1.

Το πρώτο ημίχρονο έληξε ισόπαλο χωρίς τέρματα. Με την έναρξη της επανάληψης και στο 53' ο Μπέλος έκανε το 0-1. Οι γηπεδούχοι αντέδρασαν και έφτασαν στην ισοφάριση στο 70' με τον Πελεκάνο. Τους τρεις βαθμούς της νίκης έδωσε με γκολ που πέτυχε ο Ρόκκος στο 81'.

Απόλλων Θέρμου: Κούντρας, Λαμπρακόπουλος, Καλλιακμάνης Δ. (30' Κοθρούλας), Ρόκκος, Χρυσικός, Αλπέντζος, Καρβελάς (90' Κόκκοτος), Γιαννοκώστας, Πελεκάνος (85' Πίτσιος), Κούκος (87' Λάμπος), Στεργίου

Αναγέννηση Μεσολογγίου: Βασκαντήρας, Ρήγας, Φλωρόπουλος, Μακρής (62' Ναούμης), Παπαδάτος, Ντζελέπης, Μιχαλόπουλος (70' Σούφρας), Σέφα (86' Παπουτσόπουλος), Βασιλείου, Μπέλος