Πρόγραμμα Αποτελέσματα Α κατηγορίας

 

Πρόγραμμα Αποτελέσματα Α κατηγορίας 2016-2017

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    ΣΚΟΡ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ     1-4
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     1-0
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ     3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ     0-1
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ     0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ     3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     1-2

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ     1-0
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ     3-1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ     4-2
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ     2-1
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ     2-1
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ     1-0
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ     2-1

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    ΣΚΟΡ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ      2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ      0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ      2-1
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ      2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      0-2
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ      0-4
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ      4-0
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ      4-0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ      2-1
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ      0-0
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ      2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ      2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ      0-1
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΙΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ      3-0
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ      2-2
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΝΑΝΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ      5-0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    ΣΚΟΡ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ      3-2
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ      4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ      1-4
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ      0-3
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ      1-1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ      1-1
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      1-1
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ      3-1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    ΣΚΟΡ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ      2-5
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ      2-0
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ      0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ      5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ      3-0
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ      7-0
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ      3-2
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΒΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ      1-2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    ΣΚΟΡ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ      1-2
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ      0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ      2-2
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ      2-2
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ      3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ      0-1
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ      1-0 
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      2-0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ      3-1
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      2-2
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ      1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ      0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ      0-0
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ      3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ      4-0
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ      0-0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ     4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ     1-0
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     3-0
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ     2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ     1-0
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ     0-1
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ     2-2
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ     3-2

10ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ    
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ  
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ    
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ    
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ    

 

11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ    
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ –    
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ    
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ    
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ    

12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ    
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ –    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ    
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ    

13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ    
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ    
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ    

14ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟ    
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ    
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ  - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ    
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ    
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ    

15ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ    
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ    
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    

 

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.aitosports.gr