Το πρόγραμμα των αγώνων play-offs & play-out της Β' κατηγορίας 2019-2020

 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

Μετά την ολοκλήρωση της κανονικής περιόδου του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας και στους τρεις ομίλους, σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα και την βαθμολογία των ομίλων των play-offs καθώς και τους αγώνες play-out, όπου χρειαστεί να διεξαχθούν, σύμφωνα με το άρθρο 25 της προκήρυξής.

PLAY-OFFS

Α.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ PALY-OFFS

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ  4

ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ  2

ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  1

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ  0

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ  4

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ  1

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ  0

6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ  4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ  2

ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ  1

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ  0

Β. ΑΓΩΝΕΣ PLAY-OUT

Αγώνες play – outθα διεξαχθούν στον 2ο και 3ο όμιλο ως εξής

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Εάν στον αγώνα της 1ης αγωνιστικής νικητής αναδειχθεί το φιλοξενούμενο σωματείο (το σωματείο που κατέλαβε την καλύτερη θέση την κανονική περίοδο), ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής δεν θα διεξαχθεί.

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr