Το πρόγραμμα της Γ΄κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτ/ νιας 2019-2020

Κατηγορία: Γ' Τοπικό

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας όπως αυτό προέκυψε μετά από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη το απόγευμα 11 Σεπτεμβρίου σε αίθουσα του ενωσιακού γηπέδου Μεσολογγίου παρουσία του πρόεδρου της ΕΠΣΑ κ. Παπαχρήστου, μελών της ένωσης και εκπροσώπων των ομάδων.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ - ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ - ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ