ΑΕΜ | Έτοιμη για το εκτός έδρας παιχνίδι στην Κέρκυρα

Έτοιμη για το δεύτερο στη σειρά εκτός έδρας παιχνίδι για την 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής κόντρα στη Λευκίμμη η ΑΕΜ.

 

Ο Χρήστος Ζαπάντης και οι συνεργάτες του δεν μπορούν να υπολογίζουν για το συγκεκριμένο παιχνίδι στις υπηρεσίες των νεαρών, Κώστα Παναγιωτόπουλου που αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού, και του Στέφανου Μάντη που είναι άρρωστος, κανονικά υπολογίζονται τα δυο τελευταία μεταγραφικά αποκτήματα της ομάδας Μπακαδήμας και Μπελεβώνης, ενώ και ο Λίτσος που στην προπόνηση της Παρασκευής ένιωσε κάποιες ενοχλήσεις και προφυλάχτηκε, θα είναι κανονικά στην αποστολή.

Η προετοιμασία θα ολοκληρωθεί αύριο Σάββατο το μεσημέρι με χαλαρή προπόνηση, και εν συνεχεία η αποστολή θα αναχωρήσει για την Ηγουμενίτσα όπου και θα διανυχτερεύσει για το Κυριακάτικο εκτός έδρας παιχνίδι στην Κέρκυρα κόντρα στην Λευκίμμη :

Η αποστολή απαρτίζεται από τους: Μανιάτης, Δούρος, Μπινιάρος, Λιτσος, Σωτηροπούλος, Παναγιωτοπουλος Π., Παναγιωτοπουλος Σπ., Ντζιμάνης, Γεωργουσης, Πιστιολης, Λουζι, Πατίλας, Ζαβιτσάνος, Τσιαντής, Φερνάντες, Χριστογιάννης, Κολοβακης, Μπακαδήμας, Μπελεβώνης.

Διαιτητές της αναμέτρησης που θα πραγματοποιηθεί στο δημοτικό γήπεδο Λευκίμμης με ώρα έναρξης στις 14:00 οριστήκαν οι κ.κ Μπούμπας, Τσαντάς και Σπυρογιώτης του συνδέσμου της ΕΠΣ Ηπείρου.

Γ΄Εθνική 4ος όμιλος 18η Αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΟ Ανατολής – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας

Απόλλων Ευπαλίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΠΑΣ Πρέβεζα

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

Θιναλιακός – Αστέρας Ιτέας 3-0 Άνευ αγώνα

Η βαθμολογιά σε 17 αγώνες

1.ΑΕΠ Καραγιαννίων 37

2.Αναγέννηση Άρτας  35

3.ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου  33

4.Σούλι Παραμυθιάς  31

5.Τηλυκράτης Λευκάδας  25

6.Μακεδονικός Φούφα  25

7.Θιναλιακός  24

8.ΑΟ Ανατολής  20

9.ΠΑΣ Πρέβεζα  19

10.ΑΕ Λεκίμμης  19

11.Ναυπακτιακός Αστέρας  18

12.ΑΕ Μεσολογγίου  18

13.Απόλλων Ευπαλίου  13

14.Αστέρας Ιτέας  9

Γ΄Εθνική 4ος όμιλος 19η Αγωνιστική 09/02/2020

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Ευπαλίου

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΠΑΣ Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς – Θιναλιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

Αστέρας Ιτέας – ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-3 Άνευ αγώνα

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

   

   

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr