Γ΄ Εθνική : Το πρόγραμμα του 9ου ομίλου 2020/2021

1η / 14η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Αίας Γαστούνης – Αχαϊκή
Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή
Εθνικός Σκουλικάδου – Πάμισος Μεσσήνης
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

2η /15η Αγωνιστική
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αίας Γαστούνης
ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός
Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Τσιλιβή – Πάμισος Μεσσήνης
Ρεπό: Θύελλα Πατρών

3η / 16η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος
Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Τσιλιβή – Αχαϊκή
Ρεπό: Παλληξουριακός

4η / 17η Αγωνιστική
Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Τσιλιβή
ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή
Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

5η / 18η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών
Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος
Πάμισος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ρεπό: Αχαϊκή

6η / 19η Αγωνιστική
Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος
Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου
Θύελλα Πατρών – Πάμισος Μεσσήνης
Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

7η / 20η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου

Πάμισος Μεσσήνης – Παλληξουριακός
ΑΟ Τσιλιβή – Αίας Γαστούνης
Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

8η / 21η Αγωνιστική
Πάμισος Μεσσήνης – Παναιγιάλειος
Εθνικός Σκουλικάδου – ΑΟ Τσιλιβή
Παλληξουριακός – Αχαϊκή
Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: Ζάκυνθος

9η / 22η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος – ΑΟ Τσιλιβή
Αχαϊκή – Πάμισος Μεσσήνης
ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
Ζάκυνθος – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10η / 23η Αγωνιστική
Αχαϊκή – Παναιγιάλειος
ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας
Πάμισος Μεσσήνης – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Παλληξουριακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

11η / 24η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πάμισος Μεσσήνης
Ναυπακτιακός Αστέρας – Εθνικός Σκουλικάδου
Ζάκυνθος – Παλληξουριακός
Αίας Γαστούνης – Θύελλα Πατρών
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

12η / 25η Αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παναιγιάλειος
Αχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Τσιλιβή – Ναυπακτιακός Αστέρας
Πάμισος Μεσσήνης – Ζάκυνθος
Εθνικός Σκουλικάδου – Θύελλα Πατρών
Παλληξουριακός – Αίας Γαστούνης
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η / 26η Αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος – Αχαϊκή
Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή
Αίας Γαστούνης – Πάμισος Μεσσήνης
Εθνικός Σκουλικάδου – Παλληξουριακός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

 

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

   

   

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr