Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών την 14-15/10/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-10-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΣΑΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-10-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΑΣΠΙΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ   ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-10-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ    ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΜΠΟΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-10-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ   14-10-2017  ΩΡΑ  16:00

ΔΟΚΙΜΙΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΟΧΘΙΩΝ    ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ    ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ    ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ    ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΝΙΤΣΟΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΥΨΕΛΗΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  15-10-2017  ΩΡΑ  11:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΟΥΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  15-10-2017  ΩΡΑ  11:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΙΤΣΟΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  15-10-2017  ΩΡΑ  16:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ   ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΤΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ    ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ    ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΖΑΝΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΦΥΤΕΙΩΝ    ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ   ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ

ΓΟΥΡΙΑΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr