Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 13-14/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΕΜΙΛΕΩΝ   ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ   13-1-2018   ΩΡΑ  15:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:  ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΗ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΜΑΡΑ

ΜΥΤΙΚΑ    ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ   ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ   ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  15:00

ΔΟΚΙΜΙΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΟΔΗΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ   ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ    ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ    ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ   ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΡΙΓΑΝΗΣ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ   ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΒΑΪΝΑΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ   ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ, - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr