Ορισμός αγώνων 18-20/5/2018

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-5-2018 ΩΡΑ 18:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-5-2018 ΩΡΑ 20:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ  ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2      

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR’S)

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

KICKOFF   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ   ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIOR’S)

KICKOFF   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 12:15 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (JUNIOR’S)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIOR’S)

ΤΣΑΜΗ   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR’S)

ΠΑΛΙΑΤΣΑ   ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIOR’S)

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2   ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΕΛΠΙΔΩΝ 1   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIOR’S)

ΤΣΑΜΗ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (PROJUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 2   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 12:15 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 19:00 (PROJUNIOR’S)

ΕΜΙΛΕΩΝ 1   ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIOR’S)

ΕΜΙΛΕΩΝ 2  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr