Ορισμός αγώνων 10-11/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018 ΩΡΑ 10:00 (Κ14)

ΛΥΓΙΑΣ   ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΕΜΙΛΕΩΝ  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ14)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ –ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018 ΩΡΑ 12:15 (Κ14)

ΛΥΓΙΑΣ   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ 1 – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018 ΩΡΑ 15:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΕΥΝΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ    ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018 ΩΡΑ 15:00 (Κ-16)

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018 ΩΡΑ 15:00

ΛΥΓΙΑΣ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ    ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ    ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

 

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr