tswlos575

 

  

 

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδος για Χ.Τρικούπη και ΑΟ Αγρινίου

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του κυπέλλου Ελλάδος με τις ομάδες της Αιτωλοακαρνανίας ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης και ΑΟ Αγρινίου που θα εκπροσωπήσουν τον νόμο την φετινή χρονιά συμμετέχοντας στο πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής κατηγορίας να μπαίνουν στο θεσμό στην 2η αγωνιστική της Α΄ Φάσης.

Η ομάδα του Μεσολογγίου θα βρεθεί αντιμέτωπη με την νικήτρια του ζευγαριού ανάμεσα σε Ιωνικό ΑΣ Ν.Φ – ΑΣΕ Δουκα εκτός έδρας, και την ομάδα του Αγρινίου με την νικήτρια του ζευγαριού Πρωτέας Γρεβενών – ΕΚ Καβάλας εκτός έδρας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

Α' Φάση - Σωματεία Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών

1η Αγωνιστική - Τετάρτη 18/09/2019

1ος ΟΜΙΛΟΣ

01.ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

02.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

03.ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

04.ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

05.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ

06.ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

07.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

08.ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

09.ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

10.ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

11.ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

12.ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

13.ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

14.ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

15.ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

16.ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α' Φάση - Σωματεία Α2 & Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών

Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019

17.Νικητής Α15 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

18.Νικητής Α7 - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

19.Νικητής Α2 - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

20.Νικητής Α6 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

21.Νικητής Α3 - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

22.Νικητής Α12 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.(?)

23.Νικητής Α4 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

24.Νικητής Α10 - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

25.Νικητής Α1 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

26.Νικητής Α11 - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

27.Νικητής Α5 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

28.Νικητής Α16 - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

29.Νικητής Α9 - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

30.Νικητής Α14 - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

31.Νικητής Α13 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

32.Νικητής Α8 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 25/09/2019

33.Νικητής Α31 - Νικητής Α19

34.Νικητής Α17 - Νικητής Α22

35.Νικητής Α23 - Νικητής Α30

36.Νικητής Α26 - Νικητής Α25

37.Νικητής Α27 - Νικητής Α28

38.Νικητής Α21 - Νικητής Α24

39.Νικητής Α20 - Νικητής Α32

40.Νικητής Α29 - Νικητής Α18

Β' Φάση - Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών + Σωματεία Α' Φάσης

B' Φάση - 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019

41.ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ

42.ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ

43.ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - [άγνωστη]

44.ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34

45.ΑΡΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

46.ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

47.ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

48.ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α36

B' Φάση - 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019

49.ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α48

50.ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α42

51.ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43

52.ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45

B' Φάση - 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019

53.ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50

54.ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49

Γ' Φάση - Προημιτελικοί Αγώνες

Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών + Σωματεία Β' Φάσης Κυριακή 10/11/2019

55.ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 - ΠΑΟΚ

56.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

57.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)

58.ΑΕΚ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α53

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες

ΤΕΤΑΡΤΗ 12/02/2020

  1. -
  2. -

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 16/02/2020

  1. -

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr