Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 9-10/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

 

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:  ΜΠΑΘΑ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΟΝ    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΕΦΑΛΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 11:30 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ –ΣΟΥΖΑΣ - ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 15:00

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΑΚΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΒΙΣΒΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ    ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ    ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019 ΩΡΑ 15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν, - ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ

ΛΥΓΙΑΣ   ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΨΕΛΗΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ    ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΤΣΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:  ΛΑΜΠΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ    ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr