Η Αθλητική Ατζέντα του Σαββατοκύριακου 7-8/12/2019

Μια νέα ενότητα έρχεται να προστεθεί από φέτος μετά από απαίτηση δική σας και έχει να κάνει μετά τα παιχνίδια που διεξάγονται κάθε Σαββατοκύριακο στο Μεσολόγγι και την ευρύτερη περιοχή του Δήμου, αλλά και τις υποχρεώσεις των ομάδων του Νομού μας που αγωνίζονται σε Εθνικές κατηγορίες.

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου 2019

Ποδόσφαιρο

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μικτών Ομάδων Κ-12 και Κ-14

Γήπεδο ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Ώρα 12:30 : ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Κ12 – ΕΠΣ Λακωνίας Κ12

Γήπεδο ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Ώρα 14:00 : ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Κ14 – ΕΠΣ Λακωνίας Κ14

Α΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Γήπεδο Αντιρρίου Ώρα 15:00 : Ατρόμητος Αντιρρίου – Απόλλων Θερμου 1957

Γήπεδο Ευηνοχωρίου Ώρα 15:00 : ΑΕ Ευηνοχωρίου – ΠΑΟ Αγρινίου

Γήπεδο Νεοχωρίου Ώρα 15:00 : Όμηρος Νεοχωρίου – Αστέρας Μεσολογγίου

Γήπεδο Κατοχής Ώρα 15:00 : Παιανία Μάστρου – ΠΑΟ Δόξα Καινουρίου

Γήπεδο Αστακού Ώρα 15:00 : Ηρακλής Αστακού – Αμβρακικός Λουτρού

Γήπεδο Δοκιμίου Ώρα 15:00 : Απόλλων Δοκιμίου – Ένωση ΑΟΚ Τρίκαρδος

Β΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Γήπεδο Ματαράγκας Ώρα 15:00 : Αράκυνθος Ματαράγκας – ΑΟ Ζευγαρακίου

Super League

Γήπεδο Παναιτωλικού Ώρα 20:00 : Παναιτωλικός - Ολυμπιακός

Μπάσκετ

Α2΄ Εθνική κατηγορία

Κλειστό Μεσολογγίου Ώρα 17:00 : ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης – ΑΟ Τρίτων

Κλειστό ΣΕΦ Ώρα 17:00 : Ολυμπιακός - ΑΟ Αγρινίου

Α΄ΕΣΚΑΒΔΕ

Κλειστό ΔΑΚ Αγρινίου Ώρα 17:00 : Αργοναύτες – ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης (Β)

Βόλεϊ

Β΄Εθνική Γυναικών

Κλειστό ΔΑΚ Πρέβεζας Ώρα 20:00 : ΓΣ Φιλαθλητικός - ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019

Ποδόσφαιρο

Πρωτάθλημα Κ16 ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Γήπεδο Ευηνοχωρίου Ώρα 10:30 : ΑΕ Ευηνοχωρίου – Άρης Αιτωλικού

Γήπεδο ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Ώρα 10:30 : ΑΕ Μεσολογγίου – Ατρόμητος Αντιρρίου

Β΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Γήπεδο Αιτωλικού Ώρα 15:00 : Άρης Αιτωλικού – Αχιλλέας Γραμματικούς

Γήπεδο Γαβαλούς Ώρα 15:00 : ΑΕ Μακρυνειακός – ΑΕ Παλαιοπαναγιάς

Γ΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Γήπεδο Νεοχωρίου Ώρα 15:00 : Αχελώος Νεοχωρίου – ΑΟ Ίναχος Βάλτου

Α΄Εθνική Γυναικών

Γήπεδο Κοντικακης Ώρα 15:00 : Αγροτικός Αστέρας Εύοσμου - Μεσολόγγι 2008

Γ΄Εθνική κατηγορία

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου Ώρα 13:00 : Ναυπακτιακός Αστέρας - Θιναλιακός

Γήπεδο ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Ώρα 15:00 : ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα

Μπάσκετ

Α΄ΕΣΚΑΒΔΕ

Κλειστό ΔΑΚ Μεσολογγίου Ώρα 17:00 : ΑΣ Λέων – ΠΑΣ Ναυπάκτου

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

   

   

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr