Το «μαγικό» τέταρτο δεκάλεπτο του Χαρίλαου Τρικούπη στη Βέροια (vid)

Δείτε πως ο Χαρίλαος Τρικούπης έφτασε στο 12/12 στην Α2 με το "διπλό" του στην Βέροια κόντρα στον Φίλιππο.

Τι και αν βρέθηκε να χάνει 21-4 στο 10' και 40-24 στο ημίχρονο; Ο Χαρίλαος Τρικούπης ανέτρεψε την κατάσταση στην τρίτη περίοδο και στο τελευταίο δεκάλεπτο "καθάρισε" με συνοπτικές διαδικασίες τον μαχητικό Φίλιππο Βέροιας πανηγυρίζοντας την δωδέκατη νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια στην Α2.

Απολαύστε τα τελευταία οκτώ λεπτά του αγώνα στα οποία το 56-56 μετατράπηκε σε 66-81 για τους φιλοξενούμενους Μεσολογγίτες:

Πηγή: basketblog.gr