ΕΠΣ Αιτ/νιας: Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β΄κατηγοριάς 2021-2022

Κατηγορία: Β' Τοπικό

Β΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Α΄όμιλος

Aγωνιστική

Αχιλλέας Γραμματικούς - Παιανία Μάστρου

Άρης Aιτωλικού - Αράκυνθος Ματαράγκας

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Αστέρας Αγρινίου - Α.Ο. Λυγιάς

Α.Ο. Πενταλόφου - Ηρακλής Αστακού

Ρεπό: Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

2η Αγωνιστική

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Αχιλλέας Γραμματικούς

Παιανία Μάστρου - Άρης Αιτωλικού

Αράκυνθος Ματαράγκας - Αστέρας Αγρινίου

Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας - Α.Ο. Πενταλόφου

Ηρακλής Αστακού - Α.Ο. Λυγιάς

Ρεπό :Α.Ο. Ζευγαρακίου

3η Αγωνιστική

Αχιλλέας Γραμματικούς - Άρης Αιτωλικού

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Αστέρας Αγρινίου - Παιανία Μάστρου

Ηρακλής Αστακού - Αράκυνθος Ματαράγκας

Α.Ο. Λυγιάς - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Ρεπό : Α.Ο. Πενταλόφου

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Αχιλλέας Γραμματικούς

Άρης Αιτωλικού - Αστέρας Αγρινίου

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Α.Ο. Πενταλόφου

Παιανία Μάστρου - Ηρακλής Αστακού

Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας - Αράκυνθος Ματαράγκας

Ρεπό : Α.Ο. Λυγιάς

5η Αγωνιστική

Αχιλλέας Γραμματικούς - Αστέρας Αγρινίου

Α.Ο. Πενταλόφου - Α.Ο. Ζευγαρακίου

Ηρακλής Αστακού - Άρης Αιτωλικού

Α.Ο. Λυγιάς - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας - Παιανία Μάστρου

Ρεπό : Αράκυνθος Ματαράγκας

6η Αγωνιστική

Α.Ο. Πενταλόφου - Αχιλλέας Γραμματικούς

Αστέρας Αγρινίου - Ηρακλής Αστακού

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Α.Ο. Λυγιάς

Άρης Αιτωλικού - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Αράκυνθος Ματαράγκας

Ρεπό : Παιανία Μάστρου

7η Αγωνιστική

Αχιλλέας Γραμματικούς - Ηρακλής Αστακού

Α.Ο. Λυγιάς - Α.Ο. Πενταλόφου

Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας - Αστέρας Αγρινίου

Αράκυνθος Ματαράγκας - Α.Ο. Ζευγαρακίου

Παιανία Μάστρου - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Ρεπό : Άρης Αιτωλικού

8η Αγωνιστική

Α.Ο. Λυγιάς - Αχιλλέας Γραμματικούς

Ηρακλής Αστακού - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Α.Ο. Πενταλόφου - Αράκυνθος Ματαράγκας

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Παιανία Μάστρου

Άρης Αιτωλικού - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Ρεπό : Αστέρας Αγρινίου

9η Αγωνιστική

Αχιλλέας Γραμματικούς - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Αράκυνθος Ματαράγκας - Α.Ο. Λυγιάς

Παιανία Μάστρου - Α.Ο. Πενταλόφου

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Αστέρας Αγρινίου

Άρης Αιτωλικού - Α.Ο. Ζευγαρακίου

Ρεπό : Ηρακλής Αστακού

10η Αγωνιστική

Αράκυνθος Ματαράγκας - Αχιλλέας Γραμματικούς

Α.Ο. Λυγιάς - Παιανία Μάστρου

Ηρακλής Αστακού - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Α.Ο. Πενταλόφου - Άρης Αιτωλικού

Αστέρας Αγρινίου - Α.Ο. Ζευγαρακίου

Ρεπό : Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

11η Αγωνιστική

Παιανία Μάστρου - Αράκυνθος Ματαράγκας

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Άρης Αιτωλικού - Α.Ο. Λυγιάς

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Ηρακλής Αστακού

Αστέρας Αγρινίου - Α.Ο. Πενταλόφου

Ρεπό : Αχιλλέας Γραμματικούς

Β΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Β΄όμιλος

1η Αγωνιστική

Κεραυνός Ποταμουλας – ΑΕΚ Αγιου Κων/νου

Αρης Λεπενους – ΑΕ Αλυζιας

ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου – Ιδομενεας Εμπεσσου

ΑΟ Ιναχος – ΑΟ Ρηγανα

Δαφνη Μεγ. Χώρας – Πυραμις Σαρδινιων

2η Αγωνιστική

ΑΕΚ Αγ. Κων/νου – ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου

Αρης Λεπενους – Κεραυνος Ποταμουλας

ΑΟ Ρηγανα – Πυραμις Σαρδινιων

Ιδομενεας Εμπεσσου – Δαφνη Μεγ. Χωρας

ΑΕ Αλυζιας – ΑΟ Ιναχος

3η Αγωνιστική

Κεραυνος Ποταμουλας – ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου

ΑΟ Ιναχος – Αρης Λεπενους

Δαφνη Μεγ. Χωρας – ΑΕΚ Αγιου Κων/νου

Πυραμις Σαρδινιων – ΑΕ Αλυζιας

ΑΟ Ρηγανα – Ιδομενεας Εμπεσσου

4η Αγωνιστικη

ΑΕΚ Αγιου Κων/νου – ΑΟ Ρηγανα

ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου – Δαφνη Μεγ. Χωρας

ΑΟ Ιναχος – Κεραυνος Ποταμουλας

ΑΕ Αλυζιας – Ιδομενεας Εμπεσσου

5η Αγωνιστική

Κεραυνος Ποταμουλας – Δαφνη Μεγ. Χωρας

ΑΕΚ Αγιου Κων/νου – ΑΕ Αλυζιας

Πυραμις Σαρδινιων – ΑΟ Ιναχος

ΑΟ Ρηγανα – ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου

Ιδομενεας Εμπεσσου – Αρης Λεπενους

6η Αγωνιστική

Αρης Λεπενους – ΑΕΚ Αγιου Κων/νου

ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου – ΑΕ Αλυζιας

ΑΟ Ιναχος – Ιδομενεας Εμπεσσου

Δαφνη Μεγ. Χωρας – ΑΟ Ρηγανα

Πυραμις Σαρδινιων – Κεραυνος Ποταμουλας

7η Αγωνιστική

ΑΕΚ Αγιου Κων/νου – ΑΟ Ιναχος

ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου – Αρης Λεπενους

ΑΟ Ρηγανα – Κεραυνος Ποταμουλας

Ιδομενεας Εμπεσσου – Πυραμις Σαρδινιων

ΑΕ Αλυζιας – Δαφνη Μεγ. Χωρας

8η Αγωνιστική

Κεραυνος Ποταμουλας – Ιδομενεας Εμπεσσου

ΑΟ Ιναχος – ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου

Δαφνη Μεγ. Χωρας – Αρης Λεπενους

Πυραμις Σαρδινιων – ΑΕΚ Αγιου Κων/νου

ΑΕ Αλυζιας – ΑΟ Ρηγανα

9η Αγωνιστική

Κεραυνος Ποταμουλας – ΑΕ Αλυζιας

Αρης Λεπενους – ΑΟ Ρηγανα

ΠΑΟΚ Δοξα Καινουριου – Πυραμις Σαρδινιων

Δαφνη Μεγ. Χωρας – ΑΟ Ιναχος

Ιδομενεας Εμπεσσου – ΑΕΚ Αγ. Κων/νου