Ανακοίνωση Άρη Αιτωλικού

Κατηγορία: Β' Τοπικό

 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Αθλητικός Ποδοσφαιρικός Σύλλογος ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ανακοινώνει αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του 1ου ομίλου της Β' κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Αιτωλ/νίας περιόδου 2021-22 όπου συμμετέχει η ομάδα μας, όπως αυτό προέκυψε μετά από κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 15 Σεπτεμβρίου 2021, σε αίθουσα του Ξενοδοχείου ΘΕΟΞΕΝΙΑ, χωρίς την παρουσία εκπροσώπων των σωματείων λόγω της πανδημίας Covid-19, σε διαδικτυακή μετάδοση.

Για την 1η φάση του κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Αιτωλ/νίας η ομάδα μας κληρώθηκε να αντιμετωπίσει εκτός έδρας την ομάδα της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου, το Σαββατοκύριακο 2 ή 3 Οκτωβρίου 2021.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχιλλέας Γραμματικούς - Παιανία Μάστρου

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - Αράκυνθος Ματαράγκας

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Αστέρας Αγρινίου - Α.Ο. Λυγιάς

Α.Ο. Πενταλόφου - Ηρακλής Αστακού

Ρεπό :Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Αχιλλέας Γραμματικούς

Παιανία Μάστρου - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Αράκυνθος Ματαράγκας - Αστέρας Αγρινίου

Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας - Α.Ο. Πενταλόφου

Ηρακλής Αστακού - Α.Ο. Λυγιάς

Ρεπό :Α.Ο. Ζευγαρακίου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχιλλέας Γραμματικούς - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Αστέρας Αγρινίου - Παιανία Μάστρου

Ηρακλής Αστακού - Αράκυνθος Ματαράγκας

Α.Ο. Λυγιάς - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Ρεπό :Α.Ο. Πενταλόφου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Αχιλλέας Γραμματικούς

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - Αστέρας Αγρινίου

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Α.Ο. Πενταλόφου

Παιανία Μάστρου - Ηρακλής Αστακού

Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας - Αράκυνθος Ματαράγκας

Ρεπό :Α.Ο. Λυγιάς

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχιλλέας Γραμματικούς - Αστέρας Αγρινίου

Α.Ο. Πενταλόφου - Α.Ο. Ζευγαρακίου

Ηρακλής Αστακού - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Ο. Λυγιάς - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας - Παιανία Μάστρου

Ρεπό :Αράκυνθος Ματαράγκας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. Πενταλόφου - Αχιλλέας Γραμματικούς

Αστέρας Αγρινίου - Ηρακλής Αστακού

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Α.Ο. Λυγιάς

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Αράκυνθος Ματαράγκας

Ρεπό :Παιανία Μάστρου

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχιλλέας Γραμματικούς - Ηρακλής Αστακού

Α.Ο. Λυγιάς - Α.Ο. Πενταλόφου

Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας - Αστέρας Αγρινίου

Αράκυνθος Ματαράγκας - Α.Ο. Ζευγαρακίου

Παιανία Μάστρου - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Ρεπό :ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. Λυγιάς - Αχιλλέας Γραμματικούς

Ηρακλής Αστακού - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Α.Ο. Πενταλόφου - Αράκυνθος Ματαράγκας

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Παιανία Μάστρου

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Ρεπό :Αστέρας Αγρινίου

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχιλλέας Γραμματικούς - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

Αράκυνθος Ματαράγκας - Α.Ο. Λυγιάς

Παιανία Μάστρου - Α.Ο. Πενταλόφου

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Αστέρας Αγρινίου

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - Α.Ο. Ζευγαρακίου

Ρεπό :Ηρακλής Αστακού

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αράκυνθος Ματαράγκας - Αχιλλέας Γραμματικούς

Α.Ο. Λυγιάς - Παιανία Μάστρου

Ηρακλής Αστακού - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Α.Ο. Πενταλόφου - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Αστέρας Αγρινίου - Α.Ο. Ζευγαρακίου

Ρεπό :Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παιανία Μάστρου - Αράκυνθος Ματαράγκας

Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - Α.Ο. Λυγιάς

Α.Ο. Ζευγαρακίου - Ηρακλής Αστακού

Αστέρας Αγρινίου - Α.Ο. Πενταλόφου

Ρεπό :Αχιλλέας Γραμματικούς

ΕΚ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ