Επιστροφή εγγύησης πρωταθλημάτων Junior's-Projunior's


 

Παρακαλούμε τα σωματεία, τα οποία συμμετείχαν στα πρωταθλήματα junior’s και projunior’s, της Ενώσεώς μας περιόδου 2014-2015, όπως εντεταλμένος εκπρόσωπός τους, προσέλθει στα γραφεία της Ενώσεως, από την ΤΡΙΤΗ  9 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015 μέχρι και την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015 και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ από ώρα 09:00 έως 13:00, προσκομίζοντας γραμμάτιο εισπράξεως σφραγισμένο και υπογεγραμμένο νόμιμα, προκειμένου να επιστραφεί στα σωματεία η εγγύηση συμμετοχής στα παραπάνω πρωταθλήματα.

 

 

Ορισμός αγώνων μπαράζ 16-24/5/2015

 


 

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-5-2015  ΩΡΑ  17:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-5-2015  ΩΡΑ  17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ  20-5-2015  ΩΡΑ  17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  24-5-2015  ΩΡΑ  17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

 

 

Οι κληρώσεις των αγώνων μπαράζ για δευτεραθλητές και τριταθλητές

Πρόγραμμα αγώνων μπαράζ δευτεραθλητριών  β' κατηγορίας

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ  17-5-2015  ΩΡΑ  17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΡΕΠΟ  ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΤΕΤΑΡΤΗ  20-5-2015  ΩΡΑ  17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΡΕΠΟ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  24-5-2015  ΩΡΑ 17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΡΕΠΟ    ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

Τετάρτη 13/5 ο αγώνας δίχως αύριο για Δόξα και Άρη Αιτωλικού


 

ΣΑΒΒΑΤΟ  9-5-2015  ΩΡΑ  17:00

PLAY-OFF  ΚΑΛΥΒΙΩΝ    ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

PLAY-OUT  ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  10-5-2015  ΩΡΑ  17:00

PLAY-OFF  ΑΣΤΑΚΟΥ    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

PLAY-OUT  Β.ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  13-5-2015  ΩΡΑ  17:00

PLAY-OUT  ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

 

Αποτελέσματα αγώνων play-off και play-out 6/5

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  6-5-2015  ΩΡΑ  17:00

PLAY-OUT (A)  ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   1-2

PLAY-OFF (B)   ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  2-2

PLAY-OFF (B)   ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ   2-0

PLAY-OUT (B)   ΑΕΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ  3-0

PLAY-OUT (B)   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ   3-0

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  6-5-2015  ΩΡΑ  19:00

PLAY-OFF (B)  ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣΑΓ. ΘΩΜΑ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ   2-1

 

 

Αποτελέσματα play-off και play-out Σαββατοκύριακο 2-3/5

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  2-5-2015  ΩΡΑ  17:00

PLAY-OFF  ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ  2-2

PLAY-OFF  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ  1-0

PLAY-OUT  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  1-0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  3-5-2015  ΩΡΑ  16:00

PLAY-OFF  ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ  1-1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  3-5-2015  ΩΡΑ  17:00

PLAY-OUT  ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  0-3

PLAY-OUT  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ  2-0

 

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr