Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 24-25/10/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020 ΩΡΑ 16:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΑΚΑΣ - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ   ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ - ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΑΜΠΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020 ΩΡΑ 11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020 ΩΡΑ 15:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΡΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ    ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ   ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ   ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΠΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ   ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ   ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΡΙΓΑΝΗΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΜΑΔΙΑΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΓΟΥΛΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

      

 

 

Τελευταια νεα

 

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr