Μια νέα ενότητα έρχεται να προστεθεί από φέτος μετά από απαίτηση δική σας και έχει να κάνει μετά τα παιχνίδια που διεξάγονται κάθε Σαββατοκύριακο στο Μεσολόγγι και την ευρύτερη περιοχή του Δήμου, αλλά και τις υποχρεώσεις των ομάδων του Νομού μας που αγωνίζονται σε Εθνικές κατηγορίες.
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Κ16 ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
Γήπεδο Αιτωλικού Ώρα 10:30 : Άρης Αιτωλικού – Όμηρος Νεοχωρίου
Γήπεδο Ξηροπηγάδου Ώρα 10:30 : Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Ευηνοχωρίου
Γήπεδο Θ. Πασσιόπουλος Ώρα 11:00 : ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Αστακού
Α΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
Γήπεδο Αγίου Κων/νου Ώρα 15:00 : ΠΑΟ Αγρινίου – Ατρόμητος Αντιρρίου
Γήπεδο Καινουρίου Ώρα 15:00 : ΠΑΟ Δόξα Καινουρίου – ΑΕ Ευηνοχωρίου
Γήπεδο Νεοχωρίου Ώρα 15:00 : Όμηρος Νεοχωρίου – Παιανία Μάστρου
Γήπεδο Κατοχής Ώρα 15:00 : Ένωση ΑΟΚ Τρίκαρδος – Ηρακλής Αστακού
Γήπεδο Θέρμου Ώρα 15:00 : Απόλλων Θέρμου 1957 – Απόλλων Δοκιμίου
Μπάσκετ
Α2΄ Εθνική κατηγορία
Κλειστό ΔΑΚ Μεσολογγίου Ώρα 17:00 : ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης – ΓΣ Ελευθερούπολης
Κλειστό Ψυχικού Ώρα 17:00 : ΑΕ Ψυχικού – ΑΟ Αγρινίου
Βόλεϊ
Β΄Εθνική Γυναικών
Κλειστό ΑΚΔ Άρτας Ώρα 15:00 : ΓΣ Άρτας – ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης
Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020
Ποδόσφαιρο
Super League
Γήπεδο Παναιτωλικού Ώρα 17:15 : Παναιτωλικός – Άρης Θεσσαλονίκης
Α΄Εθνική Γυναικών
Γήπεδο Θ. Πασσιόπουλος Ώρα 15:00 : Μεσολόγγι 2008 - ΠΑΟΚ
Γ΄Εθνική κατηγορία
Γήπεδο Παραμυθιάς Ώρα 15:00 : Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Μεσολογγίου
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου Ώρα 15:00 : Ναυπακτιακός Αστέρας - ΑΕ Λευκίμμης
Α΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
Γήπεδο Λουτρού Ώρα 15:00 : Αμβρακικός Λουτρού – Εθνικός Γουριάς
Β΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
Γήπεδο Αιτωλικού Ώρα 15:00 : ΑΟ Ζευγαρακίου – Άρης Αιτωλικού
Γήπεδο Ματαράγκας Ώρα 15:00 : Αράκυνθος Ματαράγκας – ΑΕ Παλαιοπαναγιάς
Γήπεδο Πενταλόφου Ώρα 15:00 : ΑΟ Πενταλόφου – ΑΕ Μακρυνειακός
Γ΄κατηγορία ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
Γήπεδο Νεοχωρίου Ώρα 15:00 : Αχελώος Νεοχωρίου – Αστέρας Κυψέλης
Γήπεδο Ρίγανης Ώρα 15:00 : Αναγέννηση Ρίγανης – Απόλλων Μαγούλας