Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 9-10/2/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-2-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΤΣΩΝΗ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-2-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-2-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-2-2019 ΩΡΑ 15:00

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΓΑΥΡΟΛΙΜΝΝΗΣ   ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ   ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΕΣΙΝΙΟΥ    ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ   ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ  ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-2-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-2-2019 ΩΡΑ 11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-2-2019 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

ΚΑΛΥΒΙΩΝ    ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-2-2019 ΩΡΑ 15:00

Λ.ΖΑΧΑΡΑΚΗ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΓΟΥΡΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ     ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΠΟΥΛΙΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ    ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ    ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ   ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΜΠΠΡΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ   ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΖΑΡΚΑΔΑ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr