Ορισμός αγώνων 7-11/2/2015

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-2-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ       ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ      ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ         ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ      ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΥ       ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ       ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-2-2015  ΩΡΑ  15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΡΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ      ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ      ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ       ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ      ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ      ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ     ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ     ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ      ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ - ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-2-2015  ΩΡΑ  10.00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-2-2015  ΩΡΑ  11:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ    ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-2-2014  ΩΡΑ  12:15

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-2-2015  ΩΡΑ  15:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ      ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ     ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΥ    ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΘΥΡΙΟΥ     ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ     ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ    ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ     ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ       ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-2-2015  ΩΡΑ  17:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ  11-2-2015  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ        ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

 

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr