- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Ορισμός Διαιτητών ΕΠΣΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-5-2017 ΩΡΑ 09:30 (JUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΟΥΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-5-2017 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR’S)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ - ΚΟΛΟΚΟΤΣΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-5-2017 ΩΡΑ 11:30 (PROJUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΜΗΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-5-2017 ΩΡΑ 11:30 (JUNIOR’S)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Ορισμός Διαιτητών ΕΠΣΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-5-2017 ΩΡΑ 09:00 (PROJUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΟΥΡΗΣ – ΝΙΤΣΟΛΑΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-5-2017 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR’S)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-5-2017 ΩΡΑ 10:30 (PROJUNIOR’S)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Ορισμός Διαιτητών ΕΠΣΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-5-2017 ΩΡΑ 10:30 (PROJUNIOR’S)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-5-2017 ΩΡΑ 11:00 (PROJUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-5-2017 ΩΡΑ 12:00 (JUNIOR’S)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-5-2017 ΩΡΑ 17:00 (PROJUNIOR’S)
ΜΑΡΑΚΑΝΑ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
Περισσότερα: Παναγιωτόπουλος στο Μεσολόγγι / Γκιάφης στην Αμφιλοχία
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Ορισμός Διαιτητών ΕΠΣΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-5-2017 ΩΡΑ 10:30 (PROJUNIOR’S)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-5-2017 ΩΡΑ 11:15 (PROJUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-5-2017 ΩΡΑ 12:00 (JUNIOR’S)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-5-2017 ΩΡΑ 12:15 (JUNIOR’S)
KICKOFF ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
Περισσότερα: Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 6-7/5/2017
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Ορισμός Διαιτητών ΕΠΣΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-4-2017 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR’S)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-4-2017 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
Περισσότερα: Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 29-30/4/2017
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Ορισμός Διαιτητών ΕΠΣΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-4-2017 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-4-2017 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-4-2017 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-4-2017 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-4-2017 ΩΡΑ 17:00
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Περισσότερα: Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 22-23/4/2017