Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 12-16/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΩΡΑ 16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ Κ. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ Σ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΓΡ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ Χ.

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ Δ. – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΤΑΚΟΣ Χ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΤΣΑΣΣΗΣ Κ.

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ Α. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ν.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ Γ.

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ Μ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Χ. – ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΕΡ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ Κ.

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ Κ. – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΑΚΑΣ Ι. – ΛΥΣΣΑΡΗΣ Κ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ Δ.

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ    ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ Β. – ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ Ι. – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ   ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ Δ. - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. – ΜΑΔΙΑΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ Γ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΩΛΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΩΡΑ 16:00

ΛΥΓΙΑΣ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΛΙΟΝΑΣ Β. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. – ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΕΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ Γ. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ   ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Χ. – ΒΛΑΧΟΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΩΛΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ Κ. –ΜΠΑΚΑΣ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ Δ. – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ    ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΩΡΑ 19:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ Κ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16-10-2019 ΩΡΑ 15:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ Α. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. – ΤΑΚΟΣ Χ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr