Ορισμός διαιτητών – παρατηρητών – ιατρών 18-19/03/2023

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2023  ΩΡΑ  10:00 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2023  ΩΡΑ  12:00 (Κ-14)

ΑΣΤΑΚΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2023  ΩΡΑ  12:15 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2023  ΩΡΑ  12:15 (Κ-16)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΘΩΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-3-2023  ΩΡΑ  16:00

Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

Λ.ΖΑΧΑΡΑΚΗ | ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΔΑΝΙΑΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΣΤΑΝΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-3-2023  ΩΡΑ  11:00  (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-3-2023  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ – ΘΩΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-3-2023  ΩΡΑ  11:30

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΙΑΤΡΟΣ: ΦΑΦΟΥΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-3-2023  ΩΡΑ  12:00

ΚΑΝΔΗΛΑΣ | ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ | ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-3-2023  ΩΡΑ  16:00

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ | ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΔΑΝΙΑΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ | ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

           

           

 

Τελευταια νεα

206566108_354138129613434_5527102628270478928_n.jpg

logo blue

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ 

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr