Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 2-3/3/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-3-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΚΑΠΝΙΣΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΕΛΠΙΔΩΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-3-2019 ΩΡΑ 16:00

ΑΣΤΑΚΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ –ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΤΟΜΑΡΑΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ   ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ    ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ    ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ    ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΛΥΓΙΑΣ    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ    ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ    ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΜΠΟΥΚΑΣ    ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΑΙΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2019 ΩΡΑ 16:00

ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ    ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΑΡΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ    ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ    ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ  ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:  ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΛΕΣΙΝΙΟΥ    ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr