tswlos575

 

  

 

Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 25-26/5/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-10)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΑΡΑΚΑΝΑ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΕΜΙΛΕΩΝ    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΕΜΙΛΕΩΝ   ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-12)

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 12:30 (Κ-12)

KICKOFF   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-16)

ΜΥΤΙΚΑ    ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00

PLAY - OFFS / ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ   ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΚΟΣ

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-10)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-12)

ΤΣΑΜΗ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-10)

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 19:00 (Κ-14)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ   ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 18:15 (Κ-10)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ

           

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr